Części maszyn oraz zabawki rolnicze i zdalnie sterowane

Sklep internetowy e-skladnica.pl od lat cieszy się niegasnącym zaufaniem indywidualnych rolników, dużych gospodarstw oraz serwisów maszyn rolniczych. W ofercie sklepu znajdują się wysokiej klasy części zamienne do ciągników i innych maszyn rolniczych, a także niezbędne elementy poszczególnych układów, takie jak filtry paliwa, przeguby osiowe czy łańcuchy napędowe.

Wymiana filtrów paliwa

Regularna wymiana filtrów paliwa jest gwarancją wydajnej i bezpiecznej pracy silnika spalinowego w pojazdach i maszynach rolniczych. Zanieczyszczenia, takie jak woda, rdza czy różnego rodzaju pyły mają jednoznacznie negatywny wpływ na cały układ paliwowy. Przyczyniają się też do konieczności częstszego tankowania. Nowoczesne filtry zatrzymują niebezpieczne zanieczyszczenia i pozwalają na długotrwałą i bezproblemową eksploatację maszyn.

Kombajny dla najmłodszych

Na stronie e-skladnica.pl znajdziemy również interesujące zabawki rolnicze dla najmłodszych. Wśród zabawkowych maszyn rolniczych nie może oczywiście zabraknąć kombajnów żniwnych. Zabawki posiadają wiele ruchomych części, za pomocą których dziecko ma możliwość otwierania drzwi kabiny, części hederu, a także klap silnika sieczkarni. Zabawki Bruder stanowią dokładne odwzorowanie prawdziwych maszyn rolniczych wybranych producentów. Zostały wyprodukowane w Niemczech, z wysokiej jakości, bezpiecznych tworzyw sztucznych. Zabawki te rozbudzają wyobraźnię najmłodszych, wspomagają kształcenie zdolności motorycznych, oferując przy tym niezaprzeczalną wartość poznawczo-edukacyjną.

Zabawki zdalnie sterowane

Zabawa z wykorzystaniem zabawkowych maszyn rolniczych do zdalnego sterowania to ogromna frajda. Możliwości zdalnie sterowanych traktorów czy kombajnów docenią z pewnością nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *