Duża i klimatyzowana sala szkoleniowo – konferencyjna w województwie pomorskim nad polskim morzem.

W zależności od charakteru spotkania biznesowego jakie chcemy zorganizować, szukamy sali, która spełni nasze wymagania. Jeżeli szukacie dużej klimatyzowanej sali, mam dla Was trzy propozycje, które warto rozważyć. Wszystkie sale konferencyjne w województwie pomorskim możecie zobaczyć tu: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/

Sale konferencyjne w Villi Eva
Lokalizacja: S. Batorego 28 B, Gdańsk,
Kontakt: 58 341 67 85

Villa Eva, dysponuje dwoma w pełni klimatyzowanymi salami. Jedna z nich pomieści do siedemdziesięciu osób, druga do stu pięćdziesięciu w zależności od ułożenia stołów. Obie sale mają możliwość pełnego zaciemnienia oraz dostęp do selektywnego oświetlenia.
Sale są wyposażone multimedialnie w rzutnik, flipchart, ekran oraz system audio. Goście mają także do dyspozycji darmową sieć wifi. W villi jest możliwość zamówienia posiłków i napojów dla gości.

Sale konferencyjne w SPA Bagiński&Chabinka. Ośrodek wypoczynku i odnowy biologicznej.
Lokalizacja: Gryfa Pomorskiego 74, Międzyzdroje,
Kontakt: 91 32 67 200

Do dyspozycji gości są dwie klimatyzowane sale, z których każda pomieści do dziewięćdziesięciu osób, w zależności od ustawień stołów. Oprócz tego jest jeszcze Cocktail Bar na czterdzieści osób, oraz ogródek letni na pięćdziesiąt osób.
Na miejscu, można skorzystać z profesjonalnej pomocy personelu, który zapewni obsługę całej imprezy.
Oprócz świetnego klimatu w jakim przebiegać będzie spotkanie, goście mogą skorzystać z bogatej oferty ośrodka oraz z cateringu.

Jeżeli szukacie sali konferencyjnej poza województwem pomorskim możecie zerknąć tu:
http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/

Sale konferencyjne w Hotelu Różany Gaj
Lokalizacja: Józefa Korzeniowskiego 19D, Gdynia,
Kontakt: 58 719 55 55

Hotel Różany Gaj, ma do dyspozycji dwie klimatyzowane sale. Obie są doskonale wyposażone w niezbędny, multimedialny sprzęt. Zaletą organizacji spotkań biznesowych w tym obiekcie, jest pomoc doświadczonego koordynatora, który zajmie się wszystkim, aby całość przebiegła prawidłowo. Dla gości jest możliwość zorganizowania pokazów, a także pysznego cateringu, który całkowicie można dobrać do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *