Jak budować w grze Fortnite?

Gra Fortnite: Battle Royale to walka o przetrwanie. Musimy pamiętać o tym, że jednym z naszych zadań jest zebranie surowców. Mowa tutaj o m.in. drewnie, metalu, czy też glinie. W jaki sposób pozyskuje się takie materiały? Przede wszystkim poprzez niszczenie obiektów już istniejących. Do tego stosowane jest świetnie znane narzędzie, czyli kilof. Poniżej przedstawiono najważniejsze informacje dotyczące budowania w grze Fortnite.

Jak skutecznie niszczyć obiekty?
Mogłoby się wydawać, że pozyskanie surowców nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy jedynie uderzać kilofem w wybrany obiekt. Trzeba jednak pamiętać, że generuje to olbrzymi hałas. Oznacza to, że zwracamy na siebie uwagę wroga, który gotowy jest nas zaatakować. Jak niszczyć obiekty, aby nie zostać zauważonym przez przeciwników? Przede wszystkim trzeba to robić szybko. Nad każdym obiektem znajdują się niebieskie okręgi. Jeśli uda nam się w nie trafić, to zburzymy budowlę o wiele szybciej. Pamiętajmy, że im mocniejszy obiekt, tym większej ilości uderzeń wymaga.

Gdzie można znaleźć materiały?
Jak wyżej wspomniano, surowce pozyskuje się głównie poprzez niszczenie obiektów. Istnieją jednak inne sposoby. Należy przeszukiwać skrzynki, które znajdujemy na swojej drodze. Ponadto warto również sprawdzać zwłoki przeciwników. Tam również możemy znaleźć cenne dla nas materiały. Na stronie Fortnite.pl znajdziemy wiele ciekawych porad dotyczących gry. Cały czas pojawiają się nowe poradniki, które są tworzone z myślą o nowych, jak i zaawansowanych graczach.

Więcej: Fortnite

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *