Narty 2019/2020 na Słowacji – fascynujące ferie zimowe

Chciałbyś w trakcie jednego pobytu na nartach na Słowacji 2019/2020 zjeżdżać na nartach aż w trzech różnych 5-gwiazdkowych ośrodkach narciarskich? Jest to możliwe! Wystarczy zakwaterować się w miejscowości Terchova, skąd jest do najbardziej odległego ośrodka zaledwie 45 min. drogi samochodem. W ten sposób można spędzić fascynujące ferie zimowe z jazdą na nartach w trzech różnych ośrodkach narciarskich.

Terchova znajduje się zaraz obok ośrodka narciarskiego Vrátna. Ośrodek ten oferuje narciarzom łącznie 14 km tras narciarskich, z czego 1 km jest dla początkujących, 8 km o umiarkowanym stopniu trudności i 5 km trudnych tras dla zaawansowanych narciarzy. Dla dzieci jest na stoku park dziecięcy Kids Zone ze szkółką narciarską.

Kolejnym ośrodkiem narciarskim jest Kubínska hoľa. Również 5-gwiazdkowy ośrodek położony około 30 min. drogi samochodem. Ośrodek wyróżnia się wyjątkowymi widokami, które dostępne są ze wszystkich jego tras. Łącznie tu można zjeżdżać na 14 km trasach narciarskich, do dyspozycji jest 8 wyciągów i 2 wyciągi krzesełkowe 4-osobowe.

Ośrodek narciarski Wielka Rača oddalony jest od Terchovej około 45 minut jazdy samochodem. Ośrodek jest ze względu na położenie bardzo popularny szczególnie wśród narciarzy z Czech i Polski. Do dyspozycji narciarzy jest łącznie w trzech obszarach 14,5 km tras narciarskich. Oprócz nart można pozjeżdżać na torze bobslejowym.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Polecamy dobre zakwaterowanie w Resortu Uhorcik w Terchovej. W Resortu znajdują się trzy komfortowe domy do wynajęcia. W każdym domu znajduje się kuchnia i świetlica. Każdy pokój ma własną łazienkę i toaletę. W obrębie domku jest boisko dla dzieci i dorosłych. Gotujemy tradycyjną domową słowacką kuchnię. W domku znajduje się wellness centrum, jako najlepszy sposób wypoczynku po aktywnie spędzonym dniu na stoku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *