Nowoczesne lampy do wnętrz

Aby uzyskać miły nastrój w pomieszczeniach naszego domu bądź mieszkania, nie obejdzie się bez odpowiednich źródeł światła. To one bowiem są w stanie wyciągnąć z wnętrza pomieszczeń to coś, co sprawia że czujemy się w nich dobrze, albo źle. Odpowiedni dobór źródeł światła jest więc kluczowy, ostatnio modne stały się lampy Lucide, które można łatwo dopasować niemal do każdego pokoju. Niemniej przed ostatecznym rozrachunkiem dobrze skorzystać z porady projektanta wnętrz, ponieważ on będzie potrafił udzielić nam najbardziej fachowej rady.

Dla przykładu, w salonie bądź pokoju gościnnym dobrze jest mieć dwa niezależne źródła światła. Pierwsze powinno być głównym oświetleniem, które zapalamy gdy chcemy by było po prostu jasno. Tutaj dobrze sprawdzają się lampy Linea Light. Natomiast drugi typ to oświetlenie nastrojowe, które dobre jest do wieczornego oglądania TV po ciężkim dniu w pracy, albo gdy po prostu chcemy się wyciszyć i zrelaksować. Światło powinniśmy móc włączać niezależnie od siebie.

Jeśli chodzi o inne pomieszczenia, takie jak pokoje dziecięce czy sypialnie, to tu mamy już naprawdę sporą dowolność wyboru. Jednak schemat przedstawiony wcześniej również będzie się sprawdzał. Nastrojowe światło przyda się w wielu sytuacjach, natomiast mocna lampa sufitowa ułatwi sprzątanie, lub na przykład znalezienie zagubionego przedmiotu. Lampy Ideal-lux powinny sprawdzić się tutaj dobrze, zwłaszcza jeśli dodatkowo mamy możliwość płynnego przygaszania oświetlenia za pomocą ściemniacza na pilota.

Więcej: oświetlenie Ideal-lux

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*