Pensjonat Zacisze w Mielnie nad morzem

Wakacje są szczególnym czasem dla każdej osoby. To wreszcie okazja, żeby więcej czasu przeznaczyć dla rodziny oraz przyjaciół, a także odbyć się swoim pasjom i przede wszystkim wypocząć. Wiele osób postanawia skorzystać z czasu wolnego i opuścić swoje mieszkanie w celu odwiedzenia całkiem innych okolic. Wśród najpopularniejszych kierunków wakacyjnych znajdują się gorące kraje w Europie, Azji i Afryce położone nad morzem. Sporo osób decyduje się jednak na wypoczynek w Polsce. Nie jest to bynajmniej zły wybór, gdyż i w tym kraju znajduje się wiele urokliwych miejscówek.

Mielno – atrakcyjne miasto wypoczynkowe

Położone na Wybrzeżu Słowińskim, Mielno jest jedną z najczęściej wybieranych podczas wakacji, nadmorskich miejscowości. Przyjeżdżają tutaj fani sportów wodnych, czy wędkowania, które chciałyby realizować pasję nad Jeziorem Jamno. Fani spacerów mają możliwość na długie eskapady wzdłuż Morza Bałtyckiego, dzięki Promenadzie Przyjaźni, z której można obserwować wspaniałe widoki o każdej porze dnia i nocy. Nieodłączną atrakcją podczas odwiedzin Mielna, obok której nie można przejść obojętnie, jest Latarnia Morska w Gąskach – zajmująca drugie miejsce pod względem wielkości w Polsce. Po godzinach można odwiedzić także tętniące życie centrum miasta.

Pensjonat Zacisze blisko Morza – idealne miejsce na wypoczynek

Osoby, które przyjeżdżają do Mielna z myślą o odpoczęciu od zgiełku i niechętnie podchodzących do bogatego życia nocnego, też mogą znaleźć coś szczególnego dla siebie.
Dobrą ofertę ma np. Pensjonaty w Mielnie – Zacisze. Goście mogą wybrać jeden spośród szesnastu pokoi. Są wśród nich miejscówki dla jednej, jak i dwóch osób. Niektóre z pokoi posiadają także balkon. Najwyższe ceny są w lipcu oraz sierpniu. W tych miesiącach przybywa bowiem do Mielna największa liczba turystów. Za pokój jednoosobowy można w tym okresie zapłacić 260 złotych, za pokój dwuosobowy 340 złotych. Jeżeli wybierzemy jednak opcję z balkonem, to musimy wyłożyć na ten cel 380 złotych, a za wersję Deluxe 420 złotych. Są to znacznie wyższe ceny, aniżeli w czerwcu, bądź też we wrześniu oraz październiku. Należy pamiętać, że w koszt wliczone są obiady w posiłki w formie szwedzkiego stołu. Ponadto, każdy z pokoi zawiera Wi-Fi, telewizor oraz łazienką. Rodziny z dziećmi są mile widziane. Za łóżeczko dla dziecka trzeba jednak wnieść specjalną opłatę 20 złotych. Z kolei w przypadku pobytu psa w pokoju, zapłacić należy jeszcze 40 złotych. Do dyspozycji gości jest również sprzęt sportowy oraz plażowy.

1 thought on “Pensjonat Zacisze w Mielnie nad morzem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *