Sala konferencyjna na wynajem w Warszawie niedaleko lotniska Chopina na prestiżową konferencję.

Zorganizowanie prestiżowej konferencji, to nie lada wyzwanie. Jaką salę szkoleniowo-konferencyjną wybrać aby zrobiła na gościach wrażenie?

Hotel Puławska Residence
Lokalizacja: Puławska 361, Warszawa,
Kontakt: 22 241 76 94

Hotel Puławska Residence, do dyspozycji gości oddaje osiem sal konferencyjnych z dostępem do światła dziennego, znajdujących się na parterze, z możliwością całkowitego zaciemnienia. Największa sala ma powierzchnię dwustu siedemdziesięciu metrów kwadratowych i mieści aż trzysta osób w ustawieniu teatralnym.
Wszystkie sale mają indywidualnie sterowaną klimatyzację i oświetlenie, co daje wiele możliwości. Goście mogą korzystać również z przestronnego foyer, które można przekształcić na małą kawiarenkę czy miejsce, w którym będzie można zjeść obiad. Sale mają dostęp do niezbędnego sprzętu multimedialnego w tym do: projektorów multimedialnych, ekranów czy tablicy do pisania.
Organizatorzy mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia koordynatora do spraw konferencji i bankietów.

Hotel Witkowski
Lokalizacja: al.Krakowska 131, Warszawa,
Kontakt: 22 846 70 70

Hotel Witkowski dysponuje aż pięcioma salami konferencyjnymi, co daje aż pięćset metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej.
Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego oraz do klimatyzacji, co jest ich ogromnym atutem. W salach jest podwieszany projektor multimedialny oraz ekran, flipchart i rzutnik do pisania.
Wnętrza są eleganckie, a oferowane posiłki pyszne, dzięki czemu to miejsce wydaje się być doskonałym wyborem na spotkania biznesowe i nie tylko.

Hotel Gordon
Lokalizacja: Aleja Krakowska 157a, Warszawa,
Kontakt: 22 868 46 50

W Hotelu Gordon jest jedna stu metrowa sala, która pomieści do osiemdziesięciu osób.
Sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny w tym: rzutnik, tablicę, flipchart i ekran. Sala jest klimatyzowana, a także odpowiednio nagłośniona i z dostępem do szybkiego, bezprzewodowego internetu.
Na miejscu jest możliwość zorganizowania dla gości przerw na aromatyczną kawę oraz na pyszny lunch.

Jeżeli szukacie sali w innym rejonie Polski, lub też chcecie zobaczyć co mają do zaoferowania inne sale, polecam zajrzeć tu: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *