Sposób na szybki remont

Niektórym na myśl o remoncie mieszkania cierpnie skóra. Trzeba opróżniać szafy, powynosić meble, potem huk, kurz i na koniec kilka dni sprzątania. Nie zawsze jednak musi to tak wyglądać.

Sufit napinany

Sufit napinany to nowoczesne rozwiązanie ułatwiające przeprowadzenie remontu. Wykonany jest z elastycznej folii PCV, którą można zamontować bez konieczności wynoszenia mebli, suchy montaż zapewnia porządek w mieszkaniu. Coraz więcej firm oferuje nie tylko sufity napinane, ale także ściany. Tym sposobem mieszkanie można odnowić w kilka dni, bez gruzu, kurzu i ciężkiej pracy.

Sufity napinane wykonane są z elastycznej folii PCV o dużej wytrzymałości, jest wodoodporna i prosta w utrzymaniu czystości. Łatwo jest jej wymiary dopasować do wymiarów pomieszczenia. Idealnie zasłoni wszystkie mankamenty (nierówności, przebarwienia, instalacje) sufitu i ścian. Sufity napinane mocowane są na profilach aluminiowych o szerokości 3 cm, dzięki temu mogą być stosowane także w niskich pomieszczeniach, wyższe oczywiście można obniżyć.

Możliwości aranżacyjne

Sufity napinane dają wręcz nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza. Folia może zostać wykonana w dowolnym kolorze, może być matowa, błyszcząca lub lustrzana. Ta ostatnia pozwala na optyczne powiększenie wnętrza, nadaje mu elegancki styl. Większość producentów oferuje także folie z dowolnym nadrukiem. Efekty są znacznie lepsze niż przy fototapetach.

Jeszcze lepsze efekty dekoracyjne można uzyskać dzięki sufitom napinanym falistym, przestrzennym, podświetlanym lub wielopoziomowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *